Stojací lampy

Stojací lampy jsou doplňkovým osvětlením interiéru a slouží spíše k lokálnímu osvětlení. Stojací lampy mohou například doplnit centrální světlení, jako jsou lustry. Moderní a designové stojací lampy do obývacího pokoje Váš byt oživí a vytvoří příjemnou atmosféru originality.

Stojací lampy do obývacího pokoje

Nabízíme Vám designové a velmi moderní stojací lampy. Do obývacího pokoje využijete lampy například ke čtení v křesle, nebo jako malé osvětlení k televizi. Stojací lampy do obývacího pokoje se stanou designovým prvkem celé místnosti.

Stojací lampy

Nabídka stojacích lamp

V naší nabídce naleznete stojací lampy do obývacího pokoje z nejrůznějších materiálů, v odlišných designech a velikostech. Stojací lampy se nejčastěji vyrábějí z různých kovů, skla, ale také z přírodních materiálů, látky či papíru. Stojací lampy odebíráme přímo od výrobců, takže není problémem na Vaše přání upravit délku přívodní šňůry, či jiné požadavky.

Stojací lampy rozdělujeme:

Moderní stojací lampy – v moderním designu jsou vhodné jako estetický doplněk interiéru, který zároveň splňuje i funkci přívodu světla do požadovaného prostoru.
Klasické stojací lampy – v klasickém provedení nabízíme většinou se skleněným stínidlem, které příjemně rozptyluje světlo, čímž zpříjemní Váš obývák či jinou místnost.
Mosazné stojací lampy – působí honosným dojmem a proto jsou vhodné do společenských sálů, ale jistě svým zdobeným vzhledem zkrášlí i Váš domov.
Stojací lampy z přírodních materiálů – vyrobené z přírodních materiálů působí čistě a zapadnou do každého interiéru, jsou vhodné, jak na chatu či chalupu, tak i do bytu.


Stojací lampy můžete použít k osvětlení konferenčního stolku, relaxační části místnosti či Vašeho oblíbeného křesla, do kterého rádi usedáte s knížkou.

Stojací lampy vhodné do Vašeho interiéru v moderním i klasickém stylu.

Stojací lampy slouží jako doplňkové osvětlení místnosti k centrálnímu osvětlení.

Designové stojací lampy do obývacího pokoje.