ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

LED žárovky

LED žárovky jsou světelné zdroje nové generace, mají obrovskou přednost v životnosti a zanedbatelné spotřebě. Životnost LED zdrojů se počítá na desítky tisíc hodin a spotřeba na jednotky watů.

výhoda LED žárovek

U LED zdrojů lze také plynule měnit barvu světla, tyto zdroje mají označení RGB. Nové typy LED žárovek s SMD diodami mají mnohem větší světelný výkon a jsou schopny nahradit klasické žárovky. Některých LED žárovky je možno také stmívavat. LED žárovky jsou dodávány také ve tvaru klasických žárovek a působí estetickým dojmem.

V naší nabídce najdete LED žárovky s různými paticemi a za velice příznivé ceny. LED žárovky mají univerzální použití do všech svítidel.

LED žárovky

LED žárovky:

LED žárovky jsou nejnovějším zdrojem osvětlení a postupně nahrazují a vytlačují klasické a halogenové žárovky pro své hlavní přednosti – velice nízkou spotřebu el. energie, dlouhou životnost, možnost volby barvy světla a nízkou provozní teplotu. (klasické mléčné žárovky se již nesmí dle nařízení EU nadále prodávat). LED žárovky je možno zakoupit se všemi typy objímek a mohou tak nahradit prakticky všechny standardní žárovky. Mezi nevýhody těchto žárovek patří vyšší pořizovací cena těchto žárovek a to že stmívat lze pouze jen určité typy těchto žárovek.